20ist
29 آذر 1401 - 15:51

دشمن با فضای مجازی به دنبال تصویرسازی غلط از ایران است

قم- معاون هماهنگ کننده سپاه بیان داشت: دشمن با فضای مجازی به دنبال تصویرسازی غلط از ایران است؛ چرا که هیچ راهی برای رسیدن به اهداف خود نیافته و از این طریق به دنبال دستیابی به اهدافش است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمدرضا نقدی ظهر سه شنبه در گردهمایی مبلغان سازمان اوقاف و امور خیریه برای اعزام در ایام فاطمیه اظهار داشت: این حوادث اخیر در کشور نشان از آن است که خداوند این امت را لایق امتحان شدن و نزدیک شدن به هدف نهایی دیده است و بر اساس روایات هر چقدر به پیروزی نهایی نزدیک تر شویم، این آزمایش‌های الهی سخت‌تر و مشکل تر خواهد شد.

سردار نقدی بیان داشت: ماجراهای اخیر منشأهایی دارد که مشکلات اقتصادی بخشی از اقشار جامعه، از جمله آنان است که این مشکلات معیشتی شرایط زندگی برای آنان سخت کرده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمنان در سال‌های ۸۸ و ۹۰ تحریم‌هایی علیه ملت ایران اعمال کردند و تصور داشتند با این اقدامات می‌توانند انقلاب را شکست دهند که البته به نتیجه نرسیدند و اخیراً مجدد تحریم‌های بی سابقه‌ای اعمال کردند که به قول خودشان به حدی بوده که ایرانی‌ها نان خوردن هم نداشته باشند و در نهایت مجبور شوند در طی شش ماه به خیابان بریزند و نظام را سرنگون کنند.

رهبر انقلاب تاکید داشتند که امیدی به گفتگوها و مذاکرات نیست

وی بیان داشت: از همان تاریخ رهبری انقلاب فرمودند که امیدی به گفتگوها و مذاکرات نیست و باید تولید داخل را تقویت کرد و امروز شش سال است که شعار سال، حول محور اقتصاد و تولید است و تاکید کردند راه باز شدن گره مشکلات، تقویت تولید داخل است.

سردار نقدی با بیان اینکه ملت در انتخابات به کسی رأی دادند که می‌گفت با مذاکره می‌توان مشکلات را حل کرد افزود: نتیجه آن انتخاب این شد که مشکلات اقتصادی پیچیده‌تر شد و این شرایط محصول تصورات خودمان بود و راهی که رهبر معظم انقلاب راهنمایی کردند؛ غیر از این بوده که آن راه، تقویت تولید داخل کشور است.

وی تاکید کرد: امروز ملت ایران در همه زمینه‌ها حتی در تهیه داروی بیماران پروانه‌ای تحریم شد و این شرایط کشور در این سالهای تحریم را را مقایسه کنید با تحریمی که امروز اروپایی‌ها با آن مواجه هستند که مشکلاتی ناشی از تأمین انرژی دارند.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: برخی‌ها می‌گویند کار خوبی نیست که ایران اقتصاد را تحت الشعاع سیاست قرار می‌دهد و از فلسطین حمایت می‌کند، اما همین کشورهای غربی امروز به خاطر دفاع از اوکراین، ملت خود را به سختی انداخته اند و با کمبود انرژی مواجه هستند.

وی با بیان اینکه پس از روی کار آمدن دولت سیزدهم اقدامات خوبی صورت گرفته افزود: در طول یک سال اخیر رشد اقتصادی کشور به ۴ درصد رسیده است و دولت اقدامات خوبی در این عرصه در حال انجام دادن است و کنار گذاشتن ارز ترجیحی اقدام مناسبی از سوی دولت بوده و هر چند که افزایش قیمت‌ها در کالاهای بسیاری را شاهد بودیم اما در مجموع این اقدام به نفع اقتصاد کشور بوده است.

در اغتشاشات اخیر در شعارها و بیانیه‌ها شعار اقتصادی دیده نشد

سردار نقدی ابراز داشت: در اغتشاشات اخیر در شعارها و بیانیه‌ها شعار اقتصادی دیده نشد و موضوع زن و زندگی و آزادی مطرح است که هیچ ارتباطی با خواسته قاطبه جامعه ندارد.

وی افزود: ۴۰۰ میلیون دلار فقط موز به کشور وارد می‌شود و از سویی دیگر تولیدات داخل همانند سیب را دور می‌اندازیم که این اقدام عاقلانه نیست و جامعه باید تولیدات و محصولات داخل کشور را استفاده کند تا بتواند به شکوفایی اقتصاد برسیم.

وی در ادامه با اشاره به فوت خانم مهسا امینی بیان داشت: این خانم بدون ضرب و شتم از سوی نیروی انتظامی؛ از دنیا رفت و هیچ اشتباهی از سوی عوامل انتظامی در این ماجرا انجام نشده است و از خانم امینی درخواست شد با توجه به اینکه رفتار ناهنجاری داشته است نسبت به آن اقدامات اصلاحی انجام دهد.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: این اتفاق در جلوی دوربین رخ داده است و ده‌ها نفر از خانم‌های دیگر که در سالن حضور داشتند؛ این حادثه را دیده اند و در این مدت نیز هیچکدام حرفی از اینکه ضرب و شتمی صورت گرفته نزدند و در بیمارستان نیز هیچ اثری در بدن ایشان از ضرب و شتم دیده نمی‌شود و پدرش نیز بر این امر صحه می‌گذارد و بعد از آن پزشکی قانونی نیز تمامی آزمایش‌های لازم را انجام داد و نظر کارشناسی خود را اعلام کرد.

افرادی که خانم امینی را می‌شناختند می‌گویند این خانم بارها از حال می‌رفت

وی عنوان کرد: پدر خانم امینی به رئیس خود نامه می‌زند که به دلیل شدت بیماری فرزندش، از سنندج به سقز منتقل شود و افرادی که ایشان را می‌شناختند می‌گویند این خانم بارها به دلیل بیماری خود از حال می‌رفت و با این شرایط امروز غربی‌ها، ضد انقلاب و کومله که سابقه جنایات فراوانی علیه این ملت دارند به بهانه فوت این خانم مدعی حمایت از زنان و ملت ایران شدند.

سردار نقدی افزود: از سویی دیگر برخی از اشخاص و دولت‌ها که در خون مظلومان شناور هستند؛ امروز دم از حقوق بشر می‌زنند و این در حالی است که پلیس آمریکا بر روی گردن سیاه پوست آمریکایی نشسته و او را کشته است و فیلم آن موجود است.

وی گفت: سالی ۵۰ نفر زن توسط پلیس آمریکا در خیابان کشته می‌شوند و آمریکا ۳ تا ۵ میلیون نفر را در ویتنام با بمب‌های شیمیایی و فسفری سوزاند و ۲۰۰ هزار نفر را با یک بمب در هیروشیما کشت.

امروز هر کسی در ایران فوت می‌کند؛ می‌گویند جمهوری اسلامی او را کشته است

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: امروز هر کسی در ایران فوت می‌کند؛ می‌گویند جمهوری اسلامی او را کشته است در حالی خانواده این افراد می‌گویند فرد خودکشی، تصادف و یا به علل دیگرفوت کرده است اما دشمن می‌گوید قبول نیست.

وی گفت: ۴۲۳۴ آمریکایی در زندان در سال ۲۰۱۹ کشته شدند و ۹۹۰ نفر دیگر اطلاعی از سرنوشت آنان در دست نیست و آمریکا یک سوم زندانیان زنان جهان را دارد و با همه این سوابق مدعی دفاع از زن و حقوق بشر است و برای کشور ما خط و نشان می‌کشد.

سردار نقدی گفت: از روز اول پیروزی انقلاب اسلامی ایران تا به امروز، آمریکا در مؤلفه‌های قدرت رو به نزول و ایران در این عرصه‌ها پیشرفت داشته است.

۷۰۰ میلیارد دلار در طول سال هزینه نظامی آمریکا است

وی ادامه داد: ۷۰۰ میلیارد دلار در طول سال هزینه نظامی آمریکا است که این بودجه برابر بودجه نظامی ۲۰۰ کشور است و آمریکا با تهدید؛ کشورها را اشغال می‌کرد و اما امروز می‌بینیم که آنان حتی فرصت پیدا نکردند هواپیمای اضافه به افغانستان بفرستند تا افراد خود را ببرند و برخی‌ها به هواپیما متصل شدند و افتادند.

وی بیان داشت: تفنگداران انگلیسی و آمریکایی در این سال‌ها در خلیج فارس اسیر شدند و پهپادهای آمریکایی آن را غنیمت گرفتیم و دیگری را ساقط کردند.

رئیس جمهور آمریکا گفت اگر جوابی بدهید بیت رهبری را می زنیم

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان داشت: پس از شهادت حاج قاسم سلیمانی، رئیس جمهور آمریکا گفت اگر جوابی بدهید مناطق فرهنگی ایران که منظورش بیت رهبری بود را می زنیم که وقتی سپاه پایگاه عین الاسد را شخم زد، فردای آن روز رهبر معظم انقلاب برای ملت سخنرانی کردند و هیچ گونه اقدامی از سوی آمریکایی‌ها رخ نداد.

سردار نقدی اضافه کرد: دشمنان کشتی نفت کش ما را به غارت بردند؛ اما سپاه آن را پس گرفت و هر ضربه‌ای زدند ضربه‌ای خوردند.

وی با بیان اینکه در زمان رژیم شاهنشاهی کارمند سفارت آمریکا وزیر انتخاب می‌کرد و از نظر سیاسی تا این اندازه در ایران نفوذ داشت افزود: در طول این سال‌ها همه سیاست‌های آمریکا در قبال ایران به شکست خورده است و محور مقاومت در منطقه تقویت شده و آمریکای لاتین نیز که روزی تسلیم آمریکا بود اما امروز اینگونه نیست و هرکسی می‌خواهد رأی بیاورد تا علیه آمریکا موضع نگیرد و ثابت نشود ضد آمریکای هست مردم به او رأی نمی‌دهند.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امروز رتبه علمی کشور ۱۵ است و در عرصه قدرت نظامی کسی نمی‌تواند نگاه چپ به ایران داشته باشد افزود: ایران قدرت هشتم جهان در عرصه نظامی است و قدرت بلامنازع در منطقه است و در اقتصاد رتبه ۱۸ را دارد.

دشمن امروز به دنبال تصویر سازی غلط از ایران است

سردار نقدی بیان داشت: دشمن امروز به دنبال تصویر سازی غلط است و با شبکه‌های ماهواره‌ای و فضای مجازی و رسانه‌ای خود در حال نشان دادن تصویر غلطی از قدرت ایران است؛ چرا که هیچ راهی برای رسیدن به اهداف خود دست نیافتند و با سرمایه گذاری در لندن و لس آنجلس تلاش می‌کنند در مقابل ولایت فقیه و ملت ایران ایستادگی کنند.

آمریکایی‌ها صفحات مجازی افراد مشهور را خریداری کردند

وی بیان داشت: آمریکایی‌ها صفحات مجازی افراد مشهور که دنبال کننده زیادی دارند را خریداری کردند تا از این طریق تبلیغ کنند که جمهوری اسلامی مردم را می‌کشد.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: دشمنان تبلیغ می‌کنند همه آقازاده‌ها خارج هستند و این در حالی است که فرزندان بسیاری از مسئولان در داخل کشور هستند و از سویی دیگر با فسادهای رخ داده شده توسط مسئولان حتی معاون اول رئیس جمهور برخورد و روانه زندان شدند.

سردار نقدی عنوان داشت: در اغتشاشات اخیر بسیجیان با دست خالی در میدان حاضر شدند در حالی که قادر به دست گرفتن اسلحه بودند و بسیج اثبات کرد دشمن خشن است و با شهادت مظلومانه خود، مردم را آشکار کردند که هدف دشمن چیست.

منبع: مهر
شناسه خبر: 922623